Офіційний сайт торгової мережі «Копійка»!

Мережа універсамів «Копійка» складається з декількох підприємств. об'єднаних під брендом Копійка на території Одеси, Одеській та Миколаївській областях. Кількість магазинів торгової мережі постійно зростає. На сьогоднішній день більше 70 універсамів ТС «Копійка» - основна частина з яких представлена в Одеській області - Одеса, Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Южне, Котовськ, Ізмаїл, Рені, Кілія, Балта Татарбунари і невелика частина представлена в Миколаївській області, а саме - Миколаїв, Южноукраїнськ і Первомайськ.

У жовтні 2001 року, після відкриття першого універсаму ТМ "Копійка", ми переконалися, що сильною, компанію роблять не товари і послуги. Основа її сили - позиції в свідомості покупців. Ми змогли створити і запропонувати продукт, потреба в якому відчував ринок - низькі ціни, високий рівень сервісу, приємну атмосферу, широкий асортимент. З дня відкриття універсаму в 2007 році в Миколаєві, компанія вийшла на національний рівень і стала одним з провідних операторів роздрібної торгівлі на півдні України. За останні роки оборот компанії збільшився в кілька разів. Щодня мережу універсамів «Копійка» обслуговує понад 60 тисяч покупців.

Місія компанії - стати одним з провідних в Україні операторів ринку роздрібної торгівлі, будуючи свою взаємодію з партнерами і покупцями так, щоб вони стали прихильниками наших послуг, створюючи колектив однодумців, які працюють для досягнення спільних цілей.

Основна мета ТМ «Копійка» - створення і розвиток в південному регіоні зручних, сучасних, популярних універсамів в густонаселених районах міста, у хороших транспортних розв'язок та магістралей, таким чином забезпечуючи покупцям можливість здійснювати комфортні покупки.

Ми прагнемо надати нашим покупцям можливість комфортного придбання великого асортименту свіжих продуктів при хорошій якості обслуговування.

Наші основні цінності, це співробітники, партнери і репутація. Ми знаємо, що наші співробітники - це перше враження наших покупців від нашого бізнесу. Ми цінуємо співробітників, поважаємо партнерів, дорожимо своєю репутацією.

Ми розвиваємо бізнес компанії, сприяючи розвитку професіоналізму співробітників! Наш досвід і знання дозволяють нам адекватно оцінювати ситуацію і приймати правильні стратегічні рішення. Ми сповідуємо командний стиль роботи, поважаємо, визнаємо і заохочуємо творчий та інноваційний підхід у роботі для досягнення оптимального результату. Ми зважаємо на думкою наших співробітників, так як вони мають колосальними знаннями і безліччю ідей.

Ми впевнені, що енергійність, наполегливість, ентузіазм, самомотивація, комунікабельність, почуття гумору - це ті якості, які дозволяють створити команду переможця.

Маркетингова політика компанії спрямована на формування добросусідських відносин зі своїми покупцями. Копійка - це хороша сусідка, не тільки дає можливість комфортного придбання якісних товарів, а й сусідка, яка організовує свята «Дні народження магазинів», масштабні свята відкриття прямо у Вашого будинку.