Програма лояльності «Хороші сусіди!»

Кожний покупець мережі «Копійка» має право отримати карту і стати учасником програми «Хороші сусіди!». Для цього необхідно зробити покупку на 50 і вище гривень в мережі «Копійка» чи отримати її в Мобільному додатку чи чат-ботах «Копійка» в Telegram та Viber.

Картки лояльності існують двох типів: «Картка Сусіда» та «Картка Сусіда. Пільгова».  «Картку Сусіда. Пільгову» можна отримати лише на касі в магазині. 

При використанні Картки Сусіда покупець отримує ряд переваг.

1. Накопичення на рахунок 1% з кожної покупки у вигляді бонусних балів ( «копійок»). Тобто, при здійсненні покупки на 100 грн, на рахунок покупця нараховуються 100 "копійок" = 1 бонусна гривня при розрахунку. Виняток становлять алкогольна продукція, тютюнові вироби, акції позиції (на які знижено ціну або надається спеціальна знижка в рамках поточних акцій, або товари з позначенням АКЦ).

2. На товари власних торгових марок (крім UNICO і "Пані Цінна") відсоток для нарахування становить 3%.

3. На товари власного імпорту (крім алкоголю та тютюну) відсоток нарахування становить 5%.

Для пенсіонерів, інвалідів, ветеранів воєн, багатодітних батьків передбачені спеціальні програми, які активуються на Картку Сусіда.Пільгова. При використанні Картки Сусіда. Пільгової:

1. Накопичення на рахунок 1% з кожної покупки у вигляді бонусних балів («копійок»), крім алкогольної продукції, тютюнових виробів, акційних позиції (на які знижено ціну або надається спеціальна знижка в рамках поточних акцій, або товари з позначенням АКЦ).

2. Також кожен день з 9.00 до 12.00 по даному виду карт працює програмна Знижка 3% на всі товари. Виняток становлять алкогольна продукція, тютюнові вироби, акції позиції (на які знижено ціну або надається спеціальна знижка в рамках поточних акцій, або товари з позначенням АКЦ і товари торгової марки "Пані Цінна"). 

До того, як карта буде зареєстрована в Особистому кабінеті, бонусні бали можна тільки накопичувати. Після активації карти можна використовувати накопичені бонуси в еквіваленті 100 "копійок" = 1 гривня. Розмір використаних бонусів залежить виключно від бажань покупця - від 0,01 грн (1 бонусний бал) до повної вартості покупки. Також покупець вибирає використовувати йому бали при розрахунку за поточну покупку або продовжувати накопичувати їх далі. Сума покупки до оплати не може бути 0,00 грн, автоматично система залишить до оплати 1 грн, які необхідно сплатити готівкою або платіжною карткою. Для активації можливості використовувати бонуси Карту необхідно зареєструвати в Особистому кабінеті http://my.kopeyka.com.ua або в мобільному додатку.