Подарункові сертифікати

Кожен з нас хоча б раз у своєму житті стикався з проблемою "що ж подарувати" друзям / колегам / родичам, так щоб цей подарунок був і потрібним, і корисним. І ось, поспішаємо повідомити нашим покупцям радісну новину - ТМ "Копійка" вирішила цю проблему вибору подарунка за вас! Найцінніший подарунок від хороших сусідів, і потрібний, і корисний - це грошовий сертифікат на покупки в ТМ "Копійка"!
Для зручності подарункові сертифікати випущені номіналом в 200 і 500 грн., їх ви можете придбати в будь-якому з наших магазинів!
І найголовніше - ваш подарунок прийдеться до смаку кожному!

Правила користування сертифікатом:
1. Подарунковий сертифікат не є іменним і дає можливість скористатися картою будь-якій особі, яка пред'явила карту в магазині на касі.
2. Подарунковий сертифікат надає його власнику можливість придбати всі товари в магазинах "Копійка", адреси яких вказані тут.
3. Подарунковий сертифікат можливо використовувати частинами, до повного обнулення балансу на карті. При здійсненні покупки товару, вартість якого менше номіналу, здача не видається. У момент обнулення балансу подарунковий сертифікат вилучається касиром. Якщо номіналу Подарункового сертифіката недостатньо для повної оплати придбаних товарів, покупцем проводиться доплата різниці між номіналом і подарунками і вартістю придбаних товарів. При оплаті покупки подарунковим сертифікатом знижки по картах лояльності не діють.
4. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.
5. Втрачений Подарунковий сертифікат не відновлюється.
6. Термін дії Подарункового сертифіката 1 рік з дати продажу. Активація сертифіката здійснюється в момент продажу.
7. Подарунковий сертифікат не поповнюється (внесення додаткових грошових коштів неможливо).
8. У разі, якщо протягом терміну дії Подарункового сертифіката Власником сертифіката не був (буде) реалізовано право на придбання товарів на суму подарункового сертифікату, то невикористаний номінал не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.
9. Подарунковий сертифікат не може бути використаний для покупки товарів, ціни на які регулюються нормативно-правовими актами України (алкоголь, тютюнові вироби і т.д.)
Приємних вам покупок!