4000 продуктових наборів передані БФ «Корпорація монстрів» за сприянням торгової мережі «Копійка»

4000 продуктових набори на загальну суму 1 млн. гривень передані БФ «Корпорація монстрів» в рамках програми підтримки одиноких одеситів похилого віку. Мережа «Копійка» зібрала 2000 наборів. Кошти на покупку ще 2000 наборів виділив банк «Південний».
 
Торгова мережа «Копійка» завжди працює керуючись принципом корпоративної соціальної відповідальності. В цей непростий час ми вважаємо своїм обов'язком надати посильну допомогу тим, хто її потребує якнайбільше. Тому ми виділили 500 тисяч гривень на закупівлю 2 тисяч продуктових наборів, які передаємо Благодійному фонду «Корпорація монстрів». Ми також дякуємо нашему партнерові – банку «Південний» - який приєднався до організації допомоги. Завдяки їхній участі кількість безкоштовних продуктових наборів збільшено вдвічі. 
 
Набори складаються з продуктів першої необхідності - круп, овочів та фруктів, печива, чаю, молока, яєць та консервів. Один набір має підтримати наших одиноких бабусь та дідусів протягом кількох тижнів. Допомогу вже передано Благодійному фонду «Корпорація монстрів» та Антикризовому Штабу в Одеській області «Одеса vs. COVID» та триває передача їх завдяки транспорту та силам волонтерів. Перші 500 наборів вже поїхали по адресатах.
 
 
Ми дякуємо всім, хто здійснює покупки в мережі універсамів «Копійка», і таким чином також докладає свого внеску до реалізації цієї соціально значимої ініціативи. А також – закликаємо інші бізнес-структури приєднатися до підтримки тих, хто зараз знаходиться в найбільшій зоні ризику та не має можливості дбати про себе.
 
Бережіть себе та будьте вдома!