"Копійка" з турботою про вас!

Дорогі Сусіди!

Всі ми зараз знаходимося в умовах, коли дуже важливо проявляти увагу та турботу про здоров'я один одного. Саме тому ми подбали про важливі речі та постаралися врахувати всі деталі, щоб створити в наших магазинах максимально безпечний для всіх простір.

Ми закликаємо вас з розумінням та здоровим глуздом поставитися до рекомендованих обмежень, що запроваджені державою та підтримані нами на час карантину:

Будь ласка, залишайтесь вдома та обмежте коло спілкування. Дотримуйтесь додаткових санітарних рекомендацій. Ретельно мийте руки!

Ставтеся з повагою до інших. Користуйтеся захисними масками та рукавичками, якщо ви виходите до магазину або на вулицю. Ми подбали про те, щоб перебуваючи на території магазину, ви могли користуватися одноразовими захисними рукавичками та використовувати дезинфекційні засоби (на вході).

 

 

Дотримуйтесь безпечної дистанції та рекомендованої кількості осіб для одночасного перебування!

Ми розмістили жовту розмітку безпечної дистанції біля кожної каси і підтримуємо рекомендоване обмеження одночасного перебування в магазині покупців - одна людина на 10м2 площі магазину. На вході ви зможете дізнатися площу кожного магазина. До того ж, просимо з розумінням поставитись до можливого обмеження на вхід, якщо на цей час вже повно людей. 

 

 

Щоб мінімізувати час перебування в магазині, ми запровадили послугу самовивезення – ми збираємо заздалегідь в магазині ваше замовлення, щоб ви могли його швидко забрати (www.kopeyka.od.ua). 

 

 

Людям старшого віку ми рекомендуємо приходити в "Копійка" до 12 години, коли магазин відвідала менша кількість покупців. До того ж, нагадуємо, що для власників Карти Сусіда. Пільгової з 9.00 до 12.00 діє знижка 3% на всі товари (окрім алкоголю, тютюну та акційних).

Будьте людяними зі співробітниками магазинів та аптек, що працюють в карантин. 
У всіх наших співробітників зараз велике навантаження. Якщо ви підтримаєте їх теплим словом або посмішкою, ми будемо вам вдячні!

 

 

Ми організовуємо безпеку наших співробітників задля них та задля вас. Ми допускаємо до роботи тільки продавців без симптомів застуди та з температурою 36,6. Адміністратори магазинів ведуть журнали здоров'я та перед початком зміни вимірюють у кожного співробітника температуру. Касири та продавці проводять додаткову дезинфекцію рук та робочих місць та забезпечені всіма необхідними для цього засобами: санітайзери, маски та рукавички.

 

 

I, наостанок, все ж таки – будьте вдома!
Користуйтеся послугою доставки товару www.kopeyka.od.ua та бережіть себе!